Eiti į turinį

Darbo laikas

Darbo dienomis 8:00 - 16:00

Kontaktai
info@metalita.lt 060415915
Šilalės G. 14B, Kaunas

Apie mus

Metalita

UAB „METALITA“ – pirmaujanti metalo prekybos įmonė Kaune nuo 1994 m. 
Esame patikimas partneris didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje, nuolat siekdami klientų lojalumo.

Su mūsų produkcija jūs galite būti užtikrinti aukščiausia kokybe ir profesionalumu. Mūsų komanda sudaryta iš aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie įsiklausys į jūsų poreikius ir pasirūpins kiekviena detale. Mes siekiame ne tik prekybos, bet ir ilgalaikio bendradarbiavimo, kuris grindžiamas pasitikėjimu ir efektyvia partneryste.

Siūlome platų metalų asortimentą, įskaitant:

  • Plienines armatūras
  • Apvalius plieninius bei cinkuotus vamzdžius
  • Stačiakampius bei kvadratinius plieninius vamzdžius
  • Plienines juostas
  • Plieninius kampuočius
  • UPN profilius
  • Kitus metalo gaminius.

Mūsų pranašumas – nemokama metalo pjaustymo paslauga jūsų pirktai produkcijai yra dar vienas žingsnis į priekį, siekiant užtikrinti jūsų visapusišką patogumą ir suteikti aukščiausią kokybę visais aspektais.

Taip pat, pažymime, jog savo produkciją galime pristatyti ne tik visoje Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

UAB „Metalita“ visada laikosi ES reglamentų ir jų laikosi. Dėl naujo prekių, išvardytų Tarybos reglamento (ES) 2023/1214 1 str. XVII priede, importo draudimo. 3g (1) (d) – geležies ir plieno gaminiai, susiję su Rusijos pirminėmis medžiagomis. Mes, UAB „Metalita“, patvirtiname, kad tiesiogiai ar netiesiogiai neimportuojame ir neperkame trečiojoje šalyje perdirbtų geležies ir plieno gaminių, kurių sudėtyje yra geležies ir plieno gaminių iš Rusijos. Paprašius galite gauti ilgalaikę deklaraciją ir bet kokio pirkimo kilmės įrodymą.