Eiti į turinį

Darbo laikas

Darbo dienomis 8:00 - 16:00

Kontaktai
info@metalita.lt 060415915
Šilalės G. 14B, Kaunas

Prekių Pristatymas

KAS PRISTATO PREKES

Prekes pirkėjams pristato kurjerių tarnyba arba UAB „METALITA“ transportas. Taip pat yra galimybė patiems pirkėjams atsiimti užsakytas prekes UAB „METALITA“ prekių atsiėmimo punkte.  

PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAS

Didžiąją dalį šioje el. parduotuvėje parduodamų prekių turime savo sandėlyje, todėl įprastai perkamas prekes pristatome per 1-2 darbo dienas nuo gauto užsakymo.

*Kauno rajone – tą pačią arba sekančią darbo dieną.

PREKIŲ PRISTATYMO KAINA

Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvoje, kai prekes pristato kurjerių tarnyba priklauso nuo svorio ir tūrio. Pristatymo variantus ir pristatymo kainą matysite įdėjus prekę (-es) į krepšelį.

Virš 30 kg sveriančioms siuntoms už kiekvieną papildomą kilogramą taikomas krovos darbų mokestis.

Pristatymas šeštadienį galimas tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje). Prie siuntos pristatymo kainos tokiu atveju skaičiuojamas papildomas įkainis.

Maksimalus per kurjerių tarnybą siunčiamos siuntos ilgis negali viršyti 3 metrų.

STAMBIAGABARITĖS IR DIDELIO SVORIO SIUNTOS

Stambiagabarites prekes Jūsų patogumui pristato UAB „METALITA“ transportas. Ypač palankiomis kainomis prekės pristatomos Kaune ir Kauno rajone. Pristatymo kaina Kauno mieste (ir 10 km už Kauno ribų) iki 20 Eur.  Už minėtų ribų pristatymo kaina skaičiuojama 1 km - 1,50 Eu.

*Vežant į kitus miestus kaina sutartinė.

UŽSAKYTAS PREKES ATSIIMKITE NEMOKAMAI ATSIĖMIMO PUNKTE ADRESU ŠILALĖS G.14B, KAUNAS

Jeigu prekės tūris arba svoris yra sąlyginai dideli, ieškosime Jums palankiausio sprendimo - UAB „METALITA“ vadybininkai susisieks su Jumis dėl prekių pristatymo kainos suderinimo. Laukite mūsų skambučio ar elektroninio laiško.